Анна Карлова

Психолог, преподаватель
английского языка
Опыт работы более 12 лет

Специализация:

 • teaching English coping with psychological problems in leaning

Основные запросы:

 • преодоление психологических барьеров в изучении языков, что поможет преодолевать трудности и в других сферах жизни

Стоимость занятия: от 350 крон/час

 • Индивидуально: минимум 500 крон в час
 • в группе из 2-3 человек: 400 крон в час
 • в группе из 4-10 человек: 350
Есть возможность присоединения к уже существующим группам.

Связаться со мной:
Номер телефона: +380503634242 Viber Telegram Watsapp
+420 721 293 966
Instagram
Оставить отзыв о специалисте:
Важно:
мы принимаем отзывы
только в корректной форме, обоснованные
и от реальных людей.
Чтобы оставить отзыв, воспользуйтесь формой ниже:
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности
Небольшая часть отзывов о моей работе:
 • Катя Ярмоленко
  Будучи в Польші в період війни, зрозуміла, що хочу відновити навчання з англійської, яке вже давно забулося!
  Якось натрапила на викладача Анну, яка проводила набір на безкоштовне групове навчання. І я зрозуміла, що потрібно спробувати, але чогось особливого від безкоштовних курсів не очікувала!
  Як я помилялалася, навіть за пару уроків, я зрозуміла все те, що раніше, тупо завчала, неусвідомлюючи правила застосування!
  Анна ж пояснює все легко та доступно і навіть на безкоштовних заняттях викладається на повну!
 • Светлана Санжаренко, 34 года,
  место проживания на момент обучения - Прага
  Аня, прекрасный человек и преподаватель.

  Сразу чувствуется желание не просто пробыть время с учениками, а личная заинтересованность в понимании учеником английского языка.
  Мне нравится системность, четкость, ясность и мотивация к обучению.

  Думаю, с ней заговорит даже самый непонимающий и не знающий.

  Мне с ней комфортно, как с преподавателем. Нет критики, есть тонкая ирония, которая только подстёгивает к изучению английского.

  Мне импонирует ее желание узнавать новое вместе с нами, ее студентами.

  Я вижу, как она сама совершенствуется и ищет личный подход к каждой из нас.

  Благодарю!
 • Китнюх Яна Олександрівна.
  Німедчина, Мюнхен
  Китнюх Яна Олександрівна.
  Німедчина, Мюнхен
  Сама з Куп'янська, Харківська обл
  Аня, та вся ваша команда! Величезне дякую за вашу роботу. Ви неймовірно підтримуєте українців в такий складний час. Безкоштовно! Це дорогого коштує. Бажаю вашій команді процвітання і зросту, вихованих та відповідальних студентів.

 • Бреславець Анастасія Володимирівна
  хочу висловити свою подяку за навчання англійської мови для моєї дитини.Ми знаходимося в Україні,але виїхали зі свого міста,в більш спокійне місце,м.Валки.І просидівши декілька місяців без навчання,мені в соцмережах потрапило повідомлення про безкоштовні курси.Ми без вагань ними скористалися,і не пошкодували.По перше,дитина продовжила навчання іноземної мови,по друге не сидить без діла,і по трете,курси були безкоштовні,а так як ми зараз без роботи,нам це дуже доречно.
  Також хочу подякувати нашій вчительки,Анні Карловій,за надання багато гарних знань,за терпіння,і за підтримку як сина так і мами.
  Велике вам дякую за добрі справи в такий не легкий час.

 • Сергій Антіпов Юрійович
  зараз знаходжусь у Ірландії. Тут потрібно працювати, а без знання англійської, неможливо знайти працю за фахом. Дуже задоволений цими курсами Англійської мови. Для мене проблема була просто вивчити, мені потрібно зрозуміти. І тут я це отримаю на кожному уроці. Уроки цікаві та дуже корисні. Багато живого спілкування і це дуже допомогає! І якщо є проблеми у розумінні чогось, вчитель завжди допоможе і пояснить. Дуже задоволений що залишився саме тут, та закінчив довгі пошуки.
 • Польченко Вікторія
  Австрія,
  Василівка, Запорізька область.
  Випадково знайшла проєкт «Від серця до серця» і вирішила звернутися за допомогою. Заповнила форму і в той же день зателефонувала мені Ганна. Вона ввічливо поспілкувалася і запропонувала спробувати з нею вивчати англійську. Швидкість зворотнього зв‘язку та поважне до мене ставлення то для мене високий рівень сервісу👍
  Після першого уроку Ганна запитала які мої враження та побажання. Мені все сподобалося і я вирішила далі навчатися. Зразу Ганна надіслала онлайн книги та аудіозаписи. Це також ще один плюс тому що я знаю ціну матеріалів, а тут безкоштовно. З радістю приймаю участь в онлайн уроках. Достатньо теорії і практики встигаємо пройти.
  Хочу написати дякую як і організатору цього проєкту так і Ганні за частинку своєї уваги і душі, яку вони вкладають в нас. Для українців, особливо у воєнний час, дуже важлива люба підтримка і розуміння, що ти не один.
 • Гилевич Татьяна Викторовна

  хочу выразить благодарность за занятия по английскому языку.Два месяца назад я выехала из оккупированной територии с Украины в Ирландию г.Шенон,где нахожусь и сейчас.Здесь без английского языка никак.Случайно узнала о проекте "от сердца к сердцу" и даже не поверила что так бывает в наше время,что курсы бесплатные.Особая благодарность преподавателю Анне Карловой всегда доброжелательна, приветлива, внимательна. Была предложена интересная программа занятий. Отличная подача материала, занятия интересные и насыщенные. Мне очень нравится.
 • Федорова Оксана Володимирівна
  Миколаїв Україна
  Хочу подякувати такому чудовому проекту "Від Серця до Серця" та особисто викладачу Анні. Шукала можливості вивчення англійської мови для дитини (бо нажаль через війну стало неможливим займатися у попередній школі в Миколаєві), а знайшла і для доньки, і для себе! Для мене стало відкриттям зручність онлайн формату навчання. А завдяки персональному підходу викладача уроки для мене дуже комфортні, а для донечки - цікаві. І головне - я вже відчуваю результат зайнять та їх користь для нас обох!
  Дякую!
 • Снеговая Ирина Викторовна,
  Ганновер Германия
  Занятия очень интересные и информативные. На занятиях практика и теория. Позитивные занятия, которые вдохновляют на изучения языка. Консультации помогают оторваться от реальности нашей жизни и перенестись в интересное путешествие и мотивируют.
 • Михайло 13 років, з Київа, зараз в Празі
  Пані Ганна - чудовий учитель!Я не знаю, чим, але вона вміє зацікавити дитину, так, що вона чекає на наступні уроки. Син каже, що ці заняття значно цікавіші, ніж в школі, та що вони значно вище за програмою, порівняно зі шкільним курсом. Маємо досвід індивідуальних і групових занять. В індивідуальному форматі, звичайно, великим плюсом є окремий підхід до дитини. Але в групі діти можуть працювати та практикуватись разом, парами чи всією групою виконуючи завдання вчителя. Протягом уроку діти багато практикують мовлення вголос. Також є домашні завдання, включаючи аудіо (роботу з прослуховуванням текстів) та завданнями чи необхідністю відповісти на питання по прослуханому тексту.
  Дитина володіє англійським вже краще за батьків (smiley) Бажаю Ані чудових та старанних учнів!
 • Наталія
  місто Лімерік, Ірландія
  Ми з донькою хочемо подякувати команді проекту "Від серця до Серця". Особливо нашому вчителю англійської мови Карловій Ганні Олександрівні. Ми дуже вдячні за швидку реакцію на наше прохання допомогти нам з англійською мовою для дитини. Бо переїхавши до Ірландії ми зіткнулися з проблемою не достатнього знання англійської мови, для того щоб дитина мала змогу відвідувати місцеву школу. То Ганна Олександрівна швидко протестувала нас та підключила до необхідної групи. Навчання проходять в цікавому та пізнавальному ракурсі на висококваліфікованій основні. І все це безкоштовно!!! Я вважаю, що така допомога для українців, які залишили свої домівки та повинні за для безпеки своїх дітей бути за кордоном, дуже важлива в такі тяжкі часи!!! Ми вдячні вам за це!!!
 • Юлия Бельчина
  живу в г. Киев сейчас нахожусь в Швейцарии.
  Занятиями с Анной довольна на 100%! Занятия проходят насыщенно, интересно, всегда вовремя, без отмен и переносов.
  Анна готова объяснять материал снова и снова, до тех пор, пока информация не станет понятной, для меня это очень важно и ценно! Знания даются глубокие и системные, грамматику изучаем "вдоль и поперек".
  Для закрепления материала работаем в группах по два человека, снова и снова повторяя пройденный материал. Не могу не вспомнить про домашние задания - да, их задают нам регулярно, обязательно проверяет их готовность на следующем уроке, самостоятельная работа в изучении иностранного языка - залог успеха! На мой взгляд это очень важно.Тем более, что домашние задания очень интересные и можно сказать творческие. Получаю удовольствие от каждого урока. Спасибо 🙏 Анне за её усердный труд, терпение и прекрасную подготовку.